Storytellers

Ruce jsou jako herci. Mají svou gestiku, charakter, styl a když na to přijde, tak vlastně mohou zahrát jakoukoliv roli, pokud obléknou ten správný kostým. V tomto případě je to něco jako divadlo jednoho herce.

2014_11_kink_jitka_halirova_editorial_01
 
Jindra (55)
 
Celý život zasvětila hudbě a dochvilnosti. Učí na základní umělecké škole a mimo to vede pěvecký kroužek „Barborka“. Nesnáší opozdilce a reklamy v televizi. Horlivě sleduje každou neděli pořady „Objektiv“ a „Hledání ztraceného času“. Navštěvuje univerzitu třetího věku, kde příležitostně hraje na tahací harmoniku. Bohužel nešťastně ovdověla, proto se snaží zabít čas všemožnými aktivitami jako pétanque či ochotnické divadlo. Ráda by cestovala po celém světě, ale často se potýká s pásmovou nemocí, proto raději brázdí jen tuzemská města.
 
2014_11_kink_jitka_halirova_editorial_02
 
Zdena (49)
 
Udržovaná, sebevědomá žena s velkým darem nevkusu. Pár let žila s příletem v karavanu. Nikomu se ještě nepodařilo zlomit její přesvědčení, že růžová a žlutá nejsou především barvy mládí a nikomu se nepodařilo alespoň trochu pošramotit její sebedůvěru. Je spokojeně bezdětná a jednou do roka jezdí na dovolenou do Egypta s mladším přítelem, který pravidelně a neúnavně pořizuje akty polonahé Zdeny ošplouchané vlnami Rudého moře.
 
2014_11_kink_jitka_halirova_editorial_03
 
Erika (31)
 
Momentálně nezaměstnaná, 2 roky po sobě na mateřské dovolené, matka tří dětí a manželka od 16-ti let díky zplnoletnění. S manželem Marcelem žije ze sociální podpory, s tím, že on občas kope základy. Erika miluje hudbu a toužila být zpěvačkou, proto se ve svých 25-ti letech přihlásila do soutěže Česko hledá Superstar. Skončila bez úspěchu. Je silně věřící jako celá její rodina.
 
2014_11_kink_jitka_halirova_editorial_04
 
Karolína (24)
 
Pochází z výborně fungující rodiny. Liberalismus jejích rodičů ale nejspíš může za pár odvykacích kůr, které Karolína podstoupila ještě před dovršením plnoletosti. Po mentální stránce je to docela normální bytost vyžívající se v návštěvách festivalů se sado maso tématikou. Sama latex úplně nevyhledává, ale její zájem vzbuzují lidé s oblibou v tetováních na intimních partiích. Ona sama vlastní zatím 19 tetování a 5 piercingů, z toho 2 právě na intimních místech.
 
2014_11_kink_jitka_halirova_editorial_05
 
Denisa (16)
 
Nejlepším kamarádem je bezpochyby její telefon. Jen těžko by bez něj mohla plnohodnotně fungovat a žít. Messenger, Facebook, Instagram jsou Denisinými pilíři náctiletého života. Neumí být sama, nenávidí ticho a metalisty. Zato má slabost pro svaly, hokej a vodku. Kapacitu svého iPhonu se jí v podstatě podařilo ucpat nejnovějšími hity Evropy 2 a romantickými „kytarovkami“ o nenaplněné lásce. Nedokáže si svůj život představit bez selfie, která zabírají zbytek interní paměti jejího nejlepšího smart kamaráda.
 

2014_11_kink_jitka_halirova_editorial_07
 
Eva (37)
 
Pracuje jako recepční a zároveň obsluha solária, díky čemuž má slevu na samoopalovací nástřiky, na kterých se stala takřka závislá. Čtvrtinu času své pracovní doby tráví hledáním skupin pro svobodné a rozvedené matky na Facebooku. Mezi její koníčky patří pondělní a čtvrteční kafe s kamarádkami, víkendové barvení mandal a sledování amerických romantických komedií o vyzrálých ženách ve středním věku.
 
2014_11_kink_jitka_halirova_editorial_06
 
Vlaďka (46)
 
Dáma horlivě navštěvující i přes svůj poměrně nízký věk klub hráčů Binga a spolek pro záchranu lidové slovesnosti. Trpí silnou klaustrofobií, je rozvedená a pracuje ve fonetickém ústavu. Syn Radek je ve škole často šikanován, proto Vlaďka trpí přehnanou obavou o jeho zdraví a i v období synovy puberty ho nutí nosit do zahradního bazénu koupací čepici a plovák. Radek je přesvědčen, že její kontroverzní vnímaní reality mají na svědomí pořady „AZ kvíz“, díky kterému je Vlaďka ustavičně v mírné křeči a „Sama doma“, který naopak dopomáhá jejímu duševnímu klidu.
 
foto, text: Jitka Halířová (více na jejím TUMBLR)
 
(y)
 

Subscribe to our newsletter!


 

Comments